Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
L

LANGEKJENNVEIEN 2 AS928 856 712

Vuokraus
Osakeyhtiö
Langekjennveien 2 3610 KONGSBERG, Norge

LANGEKJENNVEIEN 2 AS

Suljettu 4. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 2. maalis 2022 – 4. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
1 390 320
NOK
Vuositulos 2022
277 690
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
302 120
NOK
Viimeksi päivitetty: 17. heinä 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 390 320
Vuositulos yhteensä
277 690
Vastaavat yhteensä
19 913 314
Velat yhteensä
19 611 194
Oma pääoma yhteensä
302 120

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 390 320
Liiketoiminnan kulut yhteensä
825 670
Liiketulos
564 650
Rahoitustuotot/-kulut
−210 209
Tulos ennen veroja
354 441
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
76 751
Vuositulos yhteensä
277 690

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
19 800 134
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
113 180
Vastaavat yhteensä
19 913 314
Lyhytaikainen velka
159 722
Pitkäaikainen velka
19 451 472
Velat yhteensä
19 611 194
Sijoitettu pääoma
24 430
Kertyneet voittovarat
277 690
Oma pääoma yhteensä
302 120
Oma pääoma ja velat yhteensä
19 913 314

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta