STORGATA 15 BREVIK AS
Suljettu 31. tammikuuta 2024STORGATA 15 BREVIK AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- BK
Bård Kristiansen1954
- Hallituksen puheenjohtaja
- BK
Bård Kristiansen1954
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 20. huhti 2015 – 31. tammi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 819 855
- NOK
- Vuositulos 2021
- −2 603 815
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −1 861 814
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BK 1954 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BK 1954 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 819 855 |
Vuositulos yhteensä | −2 603 815 |
Vastaavat yhteensä | 3 279 231 |
Velat yhteensä | 5 141 045 |
Oma pääoma yhteensä | −1 861 814 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 819 855 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 3 116 594 |
Liiketulos | −2 296 739 |
Rahoitustuotot/-kulut | −281 240 |
Tulos ennen veroja | −2 577 979 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 25 836 |
Vuositulos yhteensä | −2 603 815 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 209 958 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 69 273 |
Vastaavat yhteensä | 3 279 231 |
Lyhytaikainen velka | 205 823 |
Pitkäaikainen velka | 4 935 222 |
Velat yhteensä | 5 141 045 |
Sijoitettu pääoma | 713 410 |
Kertyneet voittovarat | −2 575 224 |
Oma pääoma yhteensä | −1 861 814 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 279 231 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta