Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

STONGFJORDEN EIGEDOMSSELSKAP AS843 378 552

Vuokraus
Osakeyhtiö
6984 STONGFJORDEN, Norge

STONGFJORDEN EIGEDOMSSELSKAP AS

Suljettu 11. huhtikuuta 2024

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
29 vuotta
- 19. helmi 1995 – 11. huhti 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2019
60 000
NOK
Vuositulos 2019
45 703
NOK
Oma pääoma yhteensä 2019
3 992
NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024

EronnutHallituksen jäsen-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2019
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
60 000
Vuositulos yhteensä
45 703
Vastaavat yhteensä
76 624
Velat yhteensä
72 632
Oma pääoma yhteensä
3 992

T&T

Vuosi2019
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
60 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
8 356
Liiketulos
51 644
Rahoitustuotot/-kulut
−5 941
Tulos ennen veroja
45 703
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
45 703

Taseen yhteenveto

Vuosi2019
Pysyvät vastaavat yhteensä
30 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
46 624
Vastaavat yhteensä
76 624
Lyhytaikainen velka
65 818
Pitkäaikainen velka
6 814
Velat yhteensä
72 632
Sijoitettu pääoma
508 000
Kertyneet voittovarat
−504 008
Oma pääoma yhteensä
3 992
Oma pääoma ja velat yhteensä
76 624

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta