GAMLE RIKSVEI 1 AS
Suljettu 13. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TD
Thor Drechsler1967
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 4. loka 2018 – 13. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 4 964 049
- NOK
- Vuositulos 2022
- −88 528
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 8 606 270
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TD 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - | |
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 964 049 |
Vuositulos yhteensä | −88 528 |
Vastaavat yhteensä | 41 486 684 |
Velat yhteensä | 32 880 414 |
Oma pääoma yhteensä | 8 606 270 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 964 049 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 4 059 392 |
Liiketulos | 904 657 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 017 760 |
Tulos ennen veroja | −113 103 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −24 575 |
Vuositulos yhteensä | −88 528 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 33 604 071 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 7 882 613 |
Vastaavat yhteensä | 41 486 684 |
Lyhytaikainen velka | 961 685 |
Pitkäaikainen velka | 31 918 729 |
Velat yhteensä | 32 880 414 |
Sijoitettu pääoma | 5 648 882 |
Kertyneet voittovarat | 2 957 388 |
Oma pääoma yhteensä | 8 606 270 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 41 486 684 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta