Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

SKOIES EIENDOM AS828 805 592

Vuokraus
Osakeyhtiö
Sjølingstadveien 625 4520 LINDESNES, Norge

SKOIES EIENDOM AS

Suljettu 2. syyskuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Eie og utleie av fast eiendom, og annet som naturlig faller sammen med dette.
Eie og utleie av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 24. helmi 2022 – 2. syys 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2023
−14 856
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
28 607
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20232022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−14 856
−6 537
Vastaavat yhteensä
28 607
43 463
Velat yhteensä
0
0
Oma pääoma yhteensä
28 607
43 463

T&T

Vuosi20232022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
14 856
6 537
Liiketulos
−14 856
−6 537
Rahoitustuotot/-kulut
0
0
Tulos ennen veroja
−14 856
−6 537
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−14 856
−6 537

Taseen yhteenveto

Vuosi20232022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
28 607
43 463
Vastaavat yhteensä
28 607
43 463
Lyhytaikainen velka
0
0
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
0
0
Sijoitettu pääoma
50 000
50 000
Kertyneet voittovarat
−21 393
−6 537
Oma pääoma yhteensä
28 607
43 463
Oma pääoma ja velat yhteensä
28 607
43 463

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta