POR FAVOR AS
Toiminnassa
Restaurantvirksomhet, handel og annen virksomhet i forbindelse med
dette, herunder deltagelse i andre selskaper med samme eller lignende
formål.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- Hallituksen puheenjohtaja
- BN
Benedicte Nilsen1985
- Vuosia perustamisesta
- 5 vuotta
- alkaen 25. kesä 2021
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 9
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 10 966 202
- NOK
- Vuositulos 2025
- −1 980 942
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −3 795 452
- NOK
Viimeksi päivitetty: 28. loka 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BN 1985 | Hallituksen puheenjohtaja | 50 % epäsuoraan |
JM | Hallituksen jäsen | 50 % epäsuoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
| Tilintarkastaja | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JM | Hallituksen jäsen | 50 % epäsuoraan |
BN 1985 | Hallituksen puheenjohtaja | 50 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 28. loka 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 1 000 | 100 % |
Osakkeet omistaa POR FAVOR AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 1 | 0.85 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 8 710 700Liiketulos 2025: NOK 5 318 367Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 10 966 202 | 11 119 446 | 12 499 939 | 12 918 499 | 3 841 823 |
Vuositulos yhteensä | −1 980 942 | −569 326 | −2 566 377 | −586 770 | 208 963 |
Vastaavat yhteensä | 2 956 296 | 3 956 307 | 4 272 645 | 5 381 990 | 2 746 580 |
Velat yhteensä | 6 751 748 | 5 770 817 | 7 016 828 | 5 559 798 | 2 337 617 |
Oma pääoma yhteensä | −3 795 452 | −1 814 510 | −2 744 184 | −177 807 | 408 963 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 10 966 202 | 11 119 446 | 12 499 939 | 12 918 499 | 3 841 823 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 13 361 645 | 11 635 531 | 15 014 981 | 13 557 418 | 3 555 041 |
Liiketulos | −2 395 444 | −516 085 | −2 515 042 | −638 919 | 286 782 |
Rahoitustuotot/-kulut | 414 502 | −53 241 | −51 335 | −17 994 | −399 |
Tulos ennen veroja | −1 980 942 | −569 326 | −2 566 377 | −656 913 | 286 384 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | −70 143 | 77 421 |
Vuositulos yhteensä | −1 980 942 | −569 326 | −2 566 377 | −586 770 | 208 963 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 258 803 | 1 718 195 | 2 218 714 | 3 803 592 | 2 051 354 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 697 493 | 2 238 112 | 2 053 930 | 1 578 398 | 695 226 |
Vastaavat yhteensä | 2 956 296 | 3 956 307 | 4 272 645 | 5 381 990 | 2 746 580 |
Lyhytaikainen velka | 5 815 325 | 4 028 762 | 3 184 407 | 5 559 798 | 2 267 474 |
Pitkäaikainen velka | 936 423 | 1 742 055 | 3 832 421 | 0 | 70 143 |
Velat yhteensä | 6 751 748 | 5 770 817 | 7 016 828 | 5 559 798 | 2 337 617 |
Sijoitettu pääoma | 1 699 000 | 1 699 000 | 200 000 | 200 000 | 200 000 |
Kertyneet voittovarat | −5 494 452 | −3 513 510 | −2 944 184 | −377 807 | 208 963 |
Oma pääoma yhteensä | −3 795 452 | −1 814 510 | −2 744 184 | −177 807 | 408 963 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 956 296 | 3 956 307 | 4 272 645 | 5 381 990 | 2 746 580 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit