HAREID INDUSTRIBYGG AS
Suljettu 6. heinäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AB
Andreas Bigset1954
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 30. huhti 2019 – 6. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 3 731 955
- NOK
- Vuositulos 2022
- 2 659 371
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 445 848
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AB 1954 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
SS 1949 | Hallituksen jäsen | - |
TB | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 731 955 |
Vuositulos yhteensä | 2 659 371 |
Vastaavat yhteensä | 4 860 073 |
Velat yhteensä | 3 414 225 |
Oma pääoma yhteensä | 1 445 848 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 731 955 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 267 029 |
Liiketulos | 3 464 926 |
Rahoitustuotot/-kulut | −55 475 |
Tulos ennen veroja | 3 409 451 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 750 080 |
Vuositulos yhteensä | 2 659 371 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 187 307 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 4 672 767 |
Vastaavat yhteensä | 4 860 073 |
Lyhytaikainen velka | 2 825 566 |
Pitkäaikainen velka | 588 659 |
Velat yhteensä | 3 414 225 |
Sijoitettu pääoma | 1 404 602 |
Kertyneet voittovarat | 41 246 |
Oma pääoma yhteensä | 1 445 848 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 860 073 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta