AS Fagergården
Suljettu 27. huhtikuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TS
Tor-Olav Sunde1955
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 27. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2021
- −1 420 336
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 4 793 297
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TS 1955 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
| Hallituksen jäsen | - | |
AC | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
R Suljettu | Tilintarkastaja | - |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −1 420 336 |
Vastaavat yhteensä | 6 326 109 |
Velat yhteensä | 1 532 812 |
Oma pääoma yhteensä | 4 793 297 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 239 409 |
Liiketulos | −2 239 409 |
Rahoitustuotot/-kulut | 799 068 |
Tulos ennen veroja | −1 440 342 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −20 006 |
Vuositulos yhteensä | −1 420 336 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 933 062 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 4 393 047 |
Vastaavat yhteensä | 6 326 109 |
Lyhytaikainen velka | 336 195 |
Pitkäaikainen velka | 1 196 617 |
Velat yhteensä | 1 532 812 |
Sijoitettu pääoma | 250 000 |
Kertyneet voittovarat | 4 543 297 |
Oma pääoma yhteensä | 4 793 297 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 326 109 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta