PH EIENDOM OG UTVIKLING AS
Suljettu 27. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TP
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 27. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 1
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 12 778 458
- NOK
- Vuositulos 2022
- 9 717 738
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 11 600 501
- NOK
Viimeksi päivitetty: 11. joulu 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TP | Hallituksen puheenjohtaja | - |
ØP | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 11. joulu 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 12 778 458 |
Vuositulos yhteensä | 9 717 738 |
Vastaavat yhteensä | 14 344 110 |
Velat yhteensä | 2 743 609 |
Oma pääoma yhteensä | 11 600 501 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 12 778 458 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 376 919 |
Liiketulos | 12 401 539 |
Rahoitustuotot/-kulut | 57 120 |
Tulos ennen veroja | 12 458 659 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 2 740 921 |
Vuositulos yhteensä | 9 717 738 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 14 344 110 |
Vastaavat yhteensä | 14 344 110 |
Lyhytaikainen velka | 2 743 609 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 2 743 609 |
Sijoitettu pääoma | 150 000 |
Kertyneet voittovarat | 11 450 501 |
Oma pääoma yhteensä | 11 600 501 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 14 344 110 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta