INN PÅ TUNET ØVRE SANDBUGARD AS
Toiminnassa
Drive «inn på tunet»-verksemd dvs. grøn omsorg og anna som naturleg
fell saman med dette, herunder å delta i andre selskap med liknande
verksemd, kjøp og salg av aksjer, eller på annan måte gjera seg
interessert i andre foretak.
Drive «inn på tunet»-verksemd dvs. grøn omsorg og anna som naturleg
fell saman med dette.
Avainsanat
refugee reception
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AB
Audun Bråten1967
- Vuosia perustamisesta
- 13 vuotta
- alkaen 7. joulu 2013
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 2 638 823
- NOK
- Vuositulos 2025
- 22 178
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 144 355
- NOK
Viimeksi päivitetty: 25. huhti 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AB 1967 | Chairman | 100 % suoraan |
RT | Alternate Member | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AB 1967 | Chairman | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
AB 1967 | Tavalliset osakkeet | 30 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 638 823 | 2 603 173 | 2 533 164 | 2 012 409 | 1 359 430 |
Vuositulos yhteensä | 22 178 | −2 399 | 41 220 | −37 784 | 17 834 |
Vastaavat yhteensä | 441 236 | 315 171 | 399 770 | 487 196 | 469 691 |
Velat yhteensä | 296 881 | 192 232 | 274 432 | 403 078 | 347 788 |
Oma pääoma yhteensä | 144 355 | 122 939 | 125 338 | 84 118 | 121 902 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 638 823 | 2 603 173 | 2 533 164 | 2 012 409 | 1 359 430 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 612 255 | 2 605 809 | 2 480 533 | 2 060 791 | 1 336 618 |
Liiketulos | 26 568 | −2 637 | 52 631 | −48 382 | 22 812 |
Rahoitustuotot/-kulut | 218 | 238 | 199 | −62 | 52 |
Tulos ennen veroja | 26 786 | −2 399 | 52 830 | −48 444 | 22 864 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 4 608 | 0 | 11 610 | −10 660 | 5 030 |
Vuositulos yhteensä | 22 178 | −2 399 | 41 220 | −37 784 | 17 834 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 | 0 | 10 660 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 441 236 | 315 171 | 399 770 | 476 536 | 469 691 |
Vastaavat yhteensä | 441 236 | 315 171 | 399 770 | 487 196 | 469 691 |
Lyhytaikainen velka | 296 881 | 192 232 | 274 432 | 403 078 | 347 788 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 296 881 | 192 232 | 274 432 | 403 078 | 347 788 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 114 355 | 92 939 | 95 338 | 54 118 | 91 902 |
Oma pääoma yhteensä | 144 355 | 122 939 | 125 338 | 84 118 | 121 902 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 441 236 | 315 171 | 399 770 | 487 196 | 469 691 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
Q
Pääasiallinen toimiala-alue
Human health and social work activities
88
Toiminta
Social work activities without accommodation
88.9
Pääasiallinen toimialaryhmä
Other social work activities without accommodation
88.99
Teollisuusryhmä
Other social work activities without accommodation n.e.c.
88.996
Teollisuusryhmä
Reception centres for asylum seekers