SFAND HOLDING AS
Suljettu 24. huhtikuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- SC
Sfand Cedaghati1965
- Toiminta-aika
- 8 vuotta
- - 7. tammi 2015 – 24. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2021
- −48 605
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −687 813
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SC 1965 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −48 605 |
Vastaavat yhteensä | 3 798 659 |
Velat yhteensä | 4 486 471 |
Oma pääoma yhteensä | −687 813 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 48 700 |
Liiketulos | −48 700 |
Rahoitustuotot/-kulut | 94 |
Tulos ennen veroja | −48 605 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −48 605 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 790 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 8 659 |
Vastaavat yhteensä | 3 798 659 |
Lyhytaikainen velka | 4 486 471 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 4 486 471 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −717 813 |
Oma pääoma yhteensä | −687 813 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 798 659 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta