AKKERHAUGEN EIENDOMSDRIFT AS
Suljettu 7. lokakuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- HH
Halvor Holtan1954
- Hallituksen puheenjohtaja
- AH
Anne Holtan Saga1953
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 30. touko 2017 – 7. loka 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 45 000
- NOK
- Vuositulos 2022
- −38 190
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 187 594
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HH 1954 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AH 1953 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
HH 1954 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 45 000 |
Vuositulos yhteensä | −38 190 |
Vastaavat yhteensä | 213 649 |
Velat yhteensä | 26 055 |
Oma pääoma yhteensä | 187 594 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 45 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 84 880 |
Liiketulos | −39 880 |
Rahoitustuotot/-kulut | 1 690 |
Tulos ennen veroja | −38 190 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −38 190 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 109 825 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 103 824 |
Vastaavat yhteensä | 213 649 |
Lyhytaikainen velka | 26 055 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 26 055 |
Sijoitettu pääoma | 87 696 |
Kertyneet voittovarat | 99 898 |
Oma pääoma yhteensä | 187 594 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 213 649 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta