NETRATS 122 AS
Suljettu 14. lokakuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- MA
Mads Agerup1961
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 19. touko 2022 – 14. loka 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −399 374
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −374 944
- NOK
Viimeksi päivitetty: 25. heinä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MA 1961 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TV | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 25. heinä 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −399 374 |
Vastaavat yhteensä | 34 565 521 |
Velat yhteensä | 34 940 465 |
Oma pääoma yhteensä | −374 944 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 10 065 |
Liiketulos | −10 065 |
Rahoitustuotot/-kulut | −503 524 |
Tulos ennen veroja | −513 589 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −114 215 |
Vuositulos yhteensä | −399 374 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 34 472 002 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 93 519 |
Vastaavat yhteensä | 34 565 521 |
Lyhytaikainen velka | 17 554 |
Pitkäaikainen velka | 34 922 911 |
Velat yhteensä | 34 940 465 |
Sijoitettu pääoma | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | −399 374 |
Oma pääoma yhteensä | −374 944 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 34 565 521 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta