Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
C

CASCADA EXTRAVAGANZA AS928 487 148

Vuokraus
Osakeyhtiö
Schweigaards gate 6 0185 OSLO, Norge

CASCADA EXTRAVAGANZA AS

Suljettu 28. huhtikuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 5. tammi 2022 – 28. huhti 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
107 259
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
30 000
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
107 259
Vastaavat yhteensä
3 200 463
Velat yhteensä
3 170 462
Oma pääoma yhteensä
30 000

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
12 412
Liiketulos
−12 412
Rahoitustuotot/-kulut
148 352
Tulos ennen veroja
135 940
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
28 681
Vuositulos yhteensä
107 259

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
163 771
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
3 036 692
Vastaavat yhteensä
3 200 463
Lyhytaikainen velka
3 170 462
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
3 170 462
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
0
Oma pääoma yhteensä
30 000
Oma pääoma ja velat yhteensä
3 200 463

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta