CARTING EIENDOM ANS
Suljettu 24. heinäkuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- JE
- Toiminta-aika
- 29 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 24. heinä 2024
- Tyyppi
- Avoin yhtiö yhteisvastuulla
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 300 000
- NOK
- Vuositulos 2022
- 195 137
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 339 258
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JE | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TM 1947 | Yhteyshenkilö | - |
KK | Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu), Hallituksen jäsen | - |
HL | Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu), Hallituksen jäsen | - |
| Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu) | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 300 000 |
Vuositulos yhteensä | 195 137 |
Vastaavat yhteensä | 2 425 417 |
Velat yhteensä | 1 086 160 |
Oma pääoma yhteensä | 1 339 258 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 300 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 44 863 |
Liiketulos | 255 137 |
Rahoitustuotot/-kulut | −60 000 |
Tulos ennen veroja | 195 137 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 195 137 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 033 429 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 391 988 |
Vastaavat yhteensä | 2 425 417 |
Lyhytaikainen velka | 86 160 |
Pitkäaikainen velka | 1 000 000 |
Velat yhteensä | 1 086 160 |
Sijoitettu pääoma | 108 989 |
Kertyneet voittovarat | 1 230 269 |
Oma pääoma yhteensä | 1 339 258 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 425 418 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta