MEL GARDERMOEN 25 AS
Suljettu 21. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TE
Tor Espen Skaje1977
- Hallituksen puheenjohtaja
- TE
Tor Espen Skaje1977
- Toiminta-aika
- 2 vuotta
- - 14. joulu 2021 – 21. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 56 700
- NOK
- Vuositulos 2022
- 27 865
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 54 653
- NOK
Viimeksi päivitetty: 25. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TE 1977 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TE 1977 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TO 1972 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 56 700 |
Vuositulos yhteensä | 27 865 |
Vastaavat yhteensä | 709 022 |
Velat yhteensä | 654 369 |
Oma pääoma yhteensä | 54 653 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 56 700 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 20 976 |
Liiketulos | 35 724 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | 35 724 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 7 859 |
Vuositulos yhteensä | 27 865 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 529 270 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 179 752 |
Vastaavat yhteensä | 709 022 |
Lyhytaikainen velka | 654 369 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 654 369 |
Sijoitettu pääoma | 26 788 |
Kertyneet voittovarat | 27 865 |
Oma pääoma yhteensä | 54 653 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 709 022 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta