P & A EIENDOM AS
Suljettu 12. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TN
Terje Nilsen1978
- Hallituksen puheenjohtaja
- PM
- Toiminta-aika
- 3 vuotta
- - 19. maalis 2020 – 12. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 699 875
- NOK
- Vuositulos 2022
- −160 284
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 327 213
- NOK
Viimeksi päivitetty: 26. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TN 1978 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PM | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TN 1978 | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 699 875 |
Vuositulos yhteensä | −160 284 |
Vastaavat yhteensä | 4 083 569 |
Velat yhteensä | 2 756 356 |
Oma pääoma yhteensä | 1 327 213 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 699 875 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 766 595 |
Liiketulos | −66 720 |
Rahoitustuotot/-kulut | −138 774 |
Tulos ennen veroja | −205 494 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −45 210 |
Vuositulos yhteensä | −160 284 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 97 820 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 985 749 |
Vastaavat yhteensä | 4 083 569 |
Lyhytaikainen velka | 1 913 477 |
Pitkäaikainen velka | 842 879 |
Velat yhteensä | 2 756 356 |
Sijoitettu pääoma | 373 200 |
Kertyneet voittovarat | 954 013 |
Oma pääoma yhteensä | 1 327 213 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 083 569 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta