||
S

STØRHUSET INVEST AS922 127 905

Udlejning
Aktieselskab
Greverudveien 4D 1395 HVALSTAD, Norge

STØRHUSET INVEST AS

Lukket 29. april 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 29. jan. 2019 til 29. apr. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2019
23.900
NOK
Årsresultat 2019
9.366
NOK
Samlet egenkapital 2019
39.366
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ledelse

Ledelse / administration

NavnRolleAktier
Administrerende direktør-

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2019
Samlede driftsindtægter
23.900
Samlet årsresultat
9.366
Samlede aktiver
41.452
Samlet gæld
2.086
Samlet egenkapital
39.366

R&T

År2019
Samlede driftsindtægter
23.900
Samlede driftsomkostninger
12.464
Driftsresultat
11.436
Finansielle indtægter/omkostninger
16
Resultat før skat
11.452
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
2.086
Samlet årsresultat
9.366

Balanceoversigt

År2019
Samlede anlægsaktiver
7.564
Samlede omsætningsaktiver
33.888
Samlede aktiver
41.452
Kortfristet gæld
2.086
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
2.086
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
9.366
Samlet egenkapital
39.366
Samlet egenkapital og gæld
41.452

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt