||
E

E. FJELD HOLDING AS920 251 986

Fast ejendom
Aktieselskab
Dalsrudåsen 92 3073 SANDE I VESTFOLD, Norge

E. FJELD HOLDING AS

Lukket 5. juni 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
5 år
- 17. jan. 2018 til 5. jun. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
-4.115
NOK
Samlet egenkapital 2021
76.740
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-4.115
Samlede aktiver
1.104.953
Samlet gæld
1.028.213
Samlet egenkapital
76.740

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
0
Driftsresultat
0
Finansielle indtægter/omkostninger
-4.115
Resultat før skat
-4.115
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-4.115

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
1.000.000
Samlede omsætningsaktiver
104.953
Samlede aktiver
1.104.953
Kortfristet gæld
28.213
Langfristet gæld
1.000.000
Samlet gæld
1.028.213
Indskudt kapital
50.000
Overført overskud
26.740
Samlet egenkapital
76.740
Samlet egenkapital og gæld
1.104.953

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom