||
I

INNSEILINGEN AS930 704 733

Udlejning
Aktieselskab
Strandgata 202 5525 HAUGESUND, Norge

INNSEILINGEN AS

Lukket 26. november 2024, Frivillig likvidation
Oppføring, drift og utleie av fast eiendom samt kjøp av fast eiendom for drift og utleie.
Oppføring, drift og utleie av fast eiendom.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 24. jan. 2023 til 26. nov. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2023
285.806
NOK
Årsresultat 2023
85.669
NOK
Samlet egenkapital 2023
387.876
NOK
Sidst opdateret: 10. nov. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 10. nov. 2024

Resumé

År2023
Samlede driftsindtægter
285.806
Samlet årsresultat
85.669
Samlede aktiver
31.356.490
Samlet gæld
30.968.614
Samlet egenkapital
387.876

R&T

År2023
Samlede driftsindtægter
285.806
Samlede driftsomkostninger
35.471
Driftsresultat
250.335
Finansielle indtægter/omkostninger
-142.075
Resultat før skat
108.260
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
22.591
Samlet årsresultat
85.669

Balanceoversigt

År2023
Samlede anlægsaktiver
11.276.342
Samlede omsætningsaktiver
20.080.148
Samlede aktiver
31.356.490
Kortfristet gæld
6.844.969
Langfristet gæld
24.123.645
Samlet gæld
30.968.614
Indskudt kapital
24.430
Overført overskud
363.446
Samlet egenkapital
387.876
Samlet egenkapital og gæld
31.356.490

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt