||
V

VERKSTEDVEIEN 11 KRISTIANSUND AS991 879 277

Udlejning
Aktieselskab
Verkstedveien 11 6517 KRISTIANSUND N, Norge

VERKSTEDVEIEN 11 KRISTIANSUND AS

Lukket 17. december 2024, Insolvensbehandling
Investere i aksjer, fast eiendom og virksomhet i tilknytning til dette.
Drift og besittelse av fast eiendom samt aksjer.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
17 år
- 27. nov. 2007 til 17. dec. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
588.479
NOK
Årsresultat 2021
-883.051
NOK
Samlet egenkapital 2021
-1.269.072
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 31. aug. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
588.479
Samlet årsresultat
-883.051
Samlede aktiver
14.002.259
Samlet gæld
15.271.331
Samlet egenkapital
-1.269.072

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
588.479
Samlede driftsomkostninger
898.782
Driftsresultat
-310.303
Finansielle indtægter/omkostninger
-572.748
Resultat før skat
-883.051
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-883.051

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
12.492.858
Samlede omsætningsaktiver
1.509.401
Samlede aktiver
14.002.259
Kortfristet gæld
268.548
Langfristet gæld
15.002.783
Samlet gæld
15.271.331
Indskudt kapital
100.000
Overført overskud
-1.369.072
Samlet egenkapital
-1.269.072
Samlet egenkapital og gæld
14.002.259

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt