||
F

FURUHAUG EIENDOM AS927 510 057

Fast ejendom
Aktieselskab
c/o Anne-Sofie Furuhaug Lilleruts vei 69A 1364 FORNEBU, Norge

FURUHAUG EIENDOM AS

Lukket 15. marts 2024, Frivillig likvidation

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
3 år
- 6. aug. 2021 til 15. mar. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet egenkapital 2022
30.000
NOK
Sidst opdateret: 26. jan. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
0
5.833
Samlede aktiver
30.000
24.167
Samlet gæld
0
0
Samlet egenkapital
30.000
24.167

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
0
-5.833
Driftsresultat
0
5.833
Finansielle indtægter/omkostninger
0
0
Resultat før skat
0
5.833
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
0
5.833

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
0
0
Samlede omsætningsaktiver
30.000
24.167
Samlede aktiver
30.000
24.167
Kortfristet gæld
0
0
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
0
0
Indskudt kapital
30.000
30.000
Overført overskud
0
-5.833
Samlet egenkapital
30.000
24.167
Samlet egenkapital og gæld
30.000
24.167

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom