||
C

CELINE ENGELSTAD INVEST AS994 576 070

Udlejning
Aktieselskab
Husebybakken 40B 0379 OSLO, Norge

CELINE ENGELSTAD INVEST AS

Lukket 6. oktober 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
14 år
- 1. okt. 2009 til 6. okt. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-86.697
NOK
Sidst opdateret: 4. aug. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
-86.697
-8.254
Samlede aktiver
0
77.322
Samlet gæld
0
23.902
Samlet egenkapital
0
53.420

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
9.375
8.252
Driftsresultat
-9.375
-8.252
Finansielle indtægter/omkostninger
-77.322
-2
Resultat før skat
-86.697
-8.254
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
-86.697
-8.254

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
0
77.322
Samlede omsætningsaktiver
0
0
Samlede aktiver
0
77.322
Kortfristet gæld
0
23.902
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
0
23.902
Indskudt kapital
100.000
100.000
Overført overskud
-100.000
-46.580
Samlet egenkapital
0
53.420
Samlet egenkapital og gæld
0
77.322

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt