||
S

SPINNERIVEIEN 9 AS923 324 615

Udlejning
Aktieselskab
Spinneriveien 9 1632 GAMLE FREDRIKSTAD, Norge

SPINNERIVEIEN 9 AS

Lukket 7. april 2025, Mangler obligatorisk revisor
Forvaltning av fast eiendom og alt som står i naturlig forbindelse med dette, herunder direkte og indirekte investeringer i foretak som driver slik virksomhet.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
6 år
- 3. sep. 2019 til 7. apr. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
574.400
NOK
Årsresultat 2021
178.846
NOK
Samlet egenkapital 2021
215.423
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Ledelse

Ledelse / administration

NavnRolleAktier
FratrådtAdministrerende direktør-

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand, Kontaktperson-
Sidst opdateret: 24. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
574.400
Samlet årsresultat
178.846
Samlede aktiver
3.874.495
Samlet gæld
3.659.072
Samlet egenkapital
215.423

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
574.400
Samlede driftsomkostninger
219.733
Driftsresultat
354.667
Finansielle indtægter/omkostninger
-125.377
Resultat før skat
229.290
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
50.444
Samlet årsresultat
178.846

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
3.667.463
Samlede omsætningsaktiver
207.032
Samlede aktiver
3.874.495
Kortfristet gæld
3.648.788
Langfristet gæld
10.284
Samlet gæld
3.659.072
Indskudt kapital
19.721
Overført overskud
195.703
Samlet egenkapital
215.423
Samlet egenkapital og gæld
3.874.495

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt