||
O

OBOS INFILL AS924 783 397

Fast ejendom
Aktieselskab
Hammersborg torg 1 0179 OSLO, Norge

OBOS INFILL AS

Lukket 23. maj 2024

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 17. mar. 2020 til 23. maj 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-37.768
NOK
Samlet egenkapital 2022
-13.161
NOK
Sidst opdateret: 5. jan. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. jun. 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
-37.768
178
Samlede aktiver
18.212.406
24.608
Samlet gæld
18.225.567
0
Samlet egenkapital
-13.161
24.608

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
39.756
0
Driftsresultat
-39.756
0
Finansielle indtægter/omkostninger
-10.187
178
Resultat før skat
-49.942
178
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-12.174
0
Samlet årsresultat
-37.768
178

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
12.174
0
Samlede omsætningsaktiver
18.200.232
24.608
Samlede aktiver
18.212.406
24.608
Kortfristet gæld
0
0
Langfristet gæld
18.225.567
0
Samlet gæld
18.225.567
0
Indskudt kapital
24.430
24.430
Overført overskud
-37.591
178
Samlet egenkapital
-13.161
24.608
Samlet egenkapital og gæld
18.212.406
24.608

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom