||
B

BLOKKUM OG GAUSTAD EIENDOM AS928 137 376

Udlejning
Aktieselskab
Storåsen 28 7224 MELHUS, Norge

BLOKKUM OG GAUSTAD EIENDOM AS

Lukket 11. november 2024, Insolvensbehandling
Kjøp, salg, utleie og utvikling av egen fast eiendom, investeringer i aksjer og andeler, forvaltning og forretningsførsel, samt annen virksomhet som står i forbindelse med dette.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
3 år
- 15. nov. 2021 til 11. nov. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
-1.014
NOK
Samlet egenkapital 2021
23.416
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

FratrådtBestyrelsesmedlem-
Sidst opdateret: 11. aug. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-1.014
Samlede aktiver
23.416
Samlet gæld
0
Samlet egenkapital
23.416

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
1.014
Driftsresultat
-1.014
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-1.014
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-1.014

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
23.416
Samlede aktiver
23.416
Kortfristet gæld
0
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
0
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-6.584
Samlet egenkapital
23.416
Samlet egenkapital og gæld
23.416

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt