VANG SYSTEM SERVICE AS
Lukket 17. september 2024, Mangler obligatorisk revisorVANG SYSTEM SERVICE AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Likvidationsbo:
Malertjenester ut-innvendig og daglig rengjøring / hovedrengjøring for
privater, små og mellomstore bedrifter og andre tjenester/produkter
som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre
selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på
annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Renhold og malertjenester.
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Adm. direktør
- DS
- Bestyrelsesformand
- DS
- Driftstid
- 5 år
- - 25. nov. 2019 til 17. sep. 2024
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2021
- 1.035.552
- NOK
- Årsresultat 2021
- -3.263
- NOK
- Samlet egenkapital 2021
- 25.510
- NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
DS | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
DS | Bestyrelsesformand | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 1.035.552 |
Samlet årsresultat | -3.263 |
Samlede aktiver | 174.237 |
Samlet gæld | 148.727 |
Samlet egenkapital | 25.510 |
R&T
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 1.035.552 |
Samlede driftsomkostninger | 1.038.815 |
Driftsresultat | -3.263 |
Finansielle indtægter/omkostninger | 0 |
Resultat før skat | -3.263 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 |
Samlet årsresultat | -3.263 |
Balanceoversigt
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 126.609 |
Samlede omsætningsaktiver | 47.628 |
Samlede aktiver | 174.237 |
Kortfristet gæld | 148.727 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 148.727 |
Indskudt kapital | 30.000 |
Overført overskud | -4.490 |
Samlet egenkapital | 25.510 |
Samlet egenkapital og gæld | 174.237 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger