||
P

PESCA PROPERTY NORWAY AS922 307 571

Udlejning
Aktieselskab
Dyre Halses gate 1A 7042 TRONDHEIM, Norge

PESCA PROPERTY NORWAY AS

Lukket 29. november 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Links

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 28. feb. 2019 til 29. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
4.429.903
NOK
Samlet egenkapital 2022
35.114.358
NOK
Sidst opdateret: 6. maj 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 18. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
4.429.903
Samlede aktiver
35.553.781
Samlet gæld
439.423
Samlet egenkapital
35.114.358

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
123.647
Driftsresultat
-123.647
Finansielle indtægter/omkostninger
4.610.230
Resultat før skat
4.486.583
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
56.680
Samlet årsresultat
4.429.903

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
35.114.357
Samlede omsætningsaktiver
439.424
Samlede aktiver
35.553.781
Kortfristet gæld
270.835
Langfristet gæld
168.588
Samlet gæld
439.423
Indskudt kapital
35.114.358
Overført overskud
0
Samlet egenkapital
35.114.358
Samlet egenkapital og gæld
35.553.781

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt