||
I

ISBREEN EIENDOM AS922 388 792

Udlejning
Aktieselskab
Saltnesveien 6 9163 JØKELFJORD, Norge

ISBREEN EIENDOM AS

Lukket 19. april 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 14. mar. 2019 til 19. apr. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
808.990
NOK
Årsresultat 2021
97.111
NOK
Samlet egenkapital 2021
-539.704
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
808.990
Samlet årsresultat
97.111
Samlede aktiver
3.337.999
Samlet gæld
3.877.703
Samlet egenkapital
-539.704

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
808.990
Samlede driftsomkostninger
560.313
Driftsresultat
248.678
Finansielle indtægter/omkostninger
-151.567
Resultat før skat
97.111
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
97.111

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
3.248.281
Samlede omsætningsaktiver
89.718
Samlede aktiver
3.337.999
Kortfristet gæld
239.511
Langfristet gæld
3.638.192
Samlet gæld
3.877.703
Indskudt kapital
300.000
Overført overskud
-839.704
Samlet egenkapital
-539.704
Samlet egenkapital og gæld
3.337.999

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt