||
G

GLADENGVEIEN 8 EIENDOM AS928 027 104

Udlejning
Aktieselskab
Ensjøveien 12D 0655 OSLO, Norge

GLADENGVEIEN 8 EIENDOM AS

Lukket 28. august 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 30. okt. 2021 til 28. aug. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-877.344
NOK
Samlet egenkapital 2022
-847.344
NOK
Sidst opdateret: 3. aug. 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
-877.344
0
Samlede aktiver
325.456
30.000
Samlet gæld
1.172.800
0
Samlet egenkapital
-847.344
30.000

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
1.124.800
0
Driftsresultat
-1.124.800
0
Finansielle indtægter/omkostninger
0
0
Resultat før skat
-1.124.800
0
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-247.456
0
Samlet årsresultat
-877.344
0

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
295.456
0
Samlede omsætningsaktiver
30.000
30.000
Samlede aktiver
325.456
30.000
Kortfristet gæld
1.172.800
0
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
1.172.800
0
Indskudt kapital
30.000
30.000
Overført overskud
-877.344
0
Samlet egenkapital
-847.344
30.000
Samlet egenkapital og gæld
325.456
30.000

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt