||
S

SOLSTREIFVEIEN 7 AS925 092 207

Udlejning
Aktieselskab
c/o Yunus Gezen Prestebråtveien 46 3055 KROKSTADELVA, Norge

SOLSTREIFVEIEN 7 AS

Lukket 8. juni 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
3 år
- 19. maj 2020 til 8. jun. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
5.200.000
NOK
Årsresultat 2021
-671.992
NOK
Samlet egenkapital 2021
-712.742
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
5.200.000
Samlet årsresultat
-671.992
Samlede aktiver
4.631.289
Samlet gæld
5.344.031
Samlet egenkapital
-712.742

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
5.200.000
Samlede driftsomkostninger
5.985.531
Driftsresultat
-785.531
Finansielle indtægter/omkostninger
-75.998
Resultat før skat
-861.528
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-189.536
Samlet årsresultat
-671.992

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
209.491
Samlede omsætningsaktiver
4.421.798
Samlede aktiver
4.631.289
Kortfristet gæld
1.544.031
Langfristet gæld
3.800.000
Samlet gæld
5.344.031
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-742.742
Samlet egenkapital
-712.742
Samlet egenkapital og gæld
4.631.289

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt