||
B

BLOKKSBERG HUS AS914 419 077

Udlejning
Aktieselskab
Skrenten 29B 3258 LARVIK, Norge

BLOKKSBERG HUS AS

Lukket 11. maj 2024

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
10 år
- 24. nov. 2014 til 11. maj 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
6.240
NOK
Årsresultat 2021
-552
NOK
Samlet egenkapital 2021
15.863
NOK
Sidst opdateret: 16. mar. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
FratrådtBestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 6. nov. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
6.240
Samlet årsresultat
-552
Samlede aktiver
95.116
Samlet gæld
79.253
Samlet egenkapital
15.863

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
6.240
Samlede driftsomkostninger
5.408
Driftsresultat
832
Finansielle indtægter/omkostninger
-1.384
Resultat før skat
-552
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-552

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
95.116
Samlede omsætningsaktiver
0
Samlede aktiver
95.116
Kortfristet gæld
0
Langfristet gæld
79.253
Samlet gæld
79.253
Indskudt kapital
110.984
Overført overskud
-95.121
Samlet egenkapital
15.863
Samlet egenkapital og gæld
95.116

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt