||
S

SYNDIN HOLDING AS920 538 517

Udlejning
Aktieselskab
Birger Olivers vei 31 1176 OSLO, Norge

SYNDIN HOLDING AS

Lukket 8. juni 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
5 år
- 5. mar. 2018 til 8. jun. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2019
4.285.000
NOK
Årsresultat 2019
320.964
NOK
Samlet egenkapital 2019
1.468.801
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2019
Samlede driftsindtægter
4.285.000
Samlet årsresultat
320.964
Samlede aktiver
1.789.765
Samlet gæld
320.964
Samlet egenkapital
1.468.801

R&T

År2019
Samlede driftsindtægter
4.285.000
Samlede driftsomkostninger
3.964.036
Driftsresultat
320.964
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
320.964
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
320.964

Balanceoversigt

År2019
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
1.789.765
Samlede aktiver
1.789.765
Kortfristet gæld
320.964
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
320.964
Indskudt kapital
1.468.801
Overført overskud
0
Samlet egenkapital
1.468.801
Samlet egenkapital og gæld
1.789.765

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt