||
S

SVANEVEIEN15 AS926 349 465

Udlejning
Aktieselskab
Næringsveien 8 4323 SANDNES, Norge

SVANEVEIEN15 AS

Lukket 7. august 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 7. jan. 2021 til 7. aug. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-105.166
NOK
Samlet egenkapital 2022
3.708.790
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-105.166
Samlede aktiver
4.218.281
Samlet gæld
509.491
Samlet egenkapital
3.708.790

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
81.076
Driftsresultat
-81.076
Finansielle indtægter/omkostninger
-24.090
Resultat før skat
-105.166
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-105.166

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
4.200.000
Samlede omsætningsaktiver
18.281
Samlede aktiver
4.218.281
Kortfristet gæld
9.491
Langfristet gæld
500.000
Samlet gæld
509.491
Indskudt kapital
4.050.000
Overført overskud
-341.210
Samlet egenkapital
3.708.790
Samlet egenkapital og gæld
4.218.281

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt