||
S

SUCSE AS994 830 147

Udlejning
Aktieselskab
c/o Sigvald Nyberg Karlsen Tranberglia 19 2819 GJØVIK, Norge

SUCSE AS

Lukket 28. oktober 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
14 år
- 30. nov. 2009 til 28. okt. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
1.696.735
NOK
Samlet egenkapital 2022
5.112.807
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
1.696.735
Samlede aktiver
13.268.450
Samlet gæld
8.155.644
Samlet egenkapital
5.112.807

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
25.357
Driftsresultat
-25.357
Finansielle indtægter/omkostninger
2.196.497
Resultat før skat
2.171.140
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
474.405
Samlet årsresultat
1.696.735

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
11.235.171
Samlede omsætningsaktiver
2.033.279
Samlede aktiver
13.268.450
Kortfristet gæld
505.644
Langfristet gæld
7.650.000
Samlet gæld
8.155.644
Indskudt kapital
136.000
Overført overskud
4.976.807
Samlet egenkapital
5.112.807
Samlet egenkapital og gæld
13.268.450

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt