||
C

COMBIBYGG ANS953 510 146

Udlejning
Ansvarligt selskab med solidarisk ansvar
Mustads vei 1 0283 OSLO, Norge

COMBIBYGG ANS

Lukket 6. oktober 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
28 år
- 19. feb. 1995 til 6. okt. 2023
Type
Ansvarligt selskab med solidarisk ansvar
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet egenkapital 2022
-92.434
NOK
Sidst opdateret: 13. jun. 2023

Lukket
Deltager med solidarisk ansvar (fuldt ansvarlig)-
H
Lukket
Deltager med solidarisk ansvar (fuldt ansvarlig)-

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
0
Samlede aktiver
8.991
Samlet gæld
101.425
Samlet egenkapital
-92.434

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
0
Driftsresultat
0
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
0
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
0

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
8.991
Samlede aktiver
8.991
Kortfristet gæld
101.425
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
101.425
Indskudt kapital
-44.843
Overført overskud
-47.591
Samlet egenkapital
-92.434
Samlet egenkapital og gæld
8.991

Ikke-finansielle selskaber
2300
Personlige foretak
Standard for brancheklassifikation
L
Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt