HELT RENT AS
Lukket 2. oktober 2023, Frivillig likvidation
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Bestyrelsesformand
- AJ
- Driftstid
- 5 år
- - 11. okt. 2018 til 2. okt. 2023
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Ja
- Antal medarbejdere
- 2
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2022
- 629.835
- NOK
- Årsresultat 2022
- -143.062
- NOK
- Samlet egenkapital 2022
- -58.274
- NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Ledelse
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
AJ | Bestyrelsesformand | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Regnskabsfører | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2022 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 629.835 |
Samlet årsresultat | -143.062 |
Samlede aktiver | 88.251 |
Samlet gæld | 146.525 |
Samlet egenkapital | -58.274 |
R&T
| År | 2022 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 629.835 |
Samlede driftsomkostninger | 775.548 |
Driftsresultat | -145.713 |
Finansielle indtægter/omkostninger | 0 |
Resultat før skat | -145.713 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | -2.651 |
Samlet årsresultat | -143.062 |
Balanceoversigt
| År | 2022 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 30.000 |
Samlede omsætningsaktiver | 58.251 |
Samlede aktiver | 88.251 |
Kortfristet gæld | 146.525 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 146.525 |
Indskudt kapital | 30.000 |
Overført overskud | -88.274 |
Samlet egenkapital | -58.274 |
Samlet egenkapital og gæld | 88.251 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger