||
V

VILELI AS989 191 381

Fast ejendom
Aktieselskab
Rådhusveien 51 4640 SØGNE, Norge

VILELI AS

Lukket 6. december 2023

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
17 år
- 5. jan. 2006 til 6. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
1

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
1.394.802
NOK
Årsresultat 2022
4.526.743
NOK
Samlet egenkapital 2022
8.443.799
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
1.394.802
Samlet årsresultat
4.526.743
Samlede aktiver
15.255.959
Samlet gæld
6.812.160
Samlet egenkapital
8.443.799

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
1.394.802
Samlede driftsomkostninger
833.853
Driftsresultat
560.949
Finansielle indtægter/omkostninger
4.098.410
Resultat før skat
4.659.359
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
132.616
Samlet årsresultat
4.526.743

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
9.698.458
Samlede omsætningsaktiver
5.557.501
Samlede aktiver
15.255.959
Kortfristet gæld
1.482.514
Langfristet gæld
5.329.646
Samlet gæld
6.812.160
Indskudt kapital
201.600
Overført overskud
8.242.199
Samlet egenkapital
8.443.799
Samlet egenkapital og gæld
15.255.959

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom