||
S

SANDBREKKEVEGEN 100 HOLDING AS916 659 776

Udlejning
Aktieselskab
Sandbrekkevegen 100 5225 NESTTUN, Norge

SANDBREKKEVEGEN 100 HOLDING AS

Lukket 4. november 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
7 år
- 1. feb. 2016 til 4. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet egenkapital 2022
30.000
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 7. sep. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
0
Samlede aktiver
15.565.261
Samlet gæld
15.535.261
Samlet egenkapital
30.000

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
51.797
Driftsresultat
-51.797
Finansielle indtægter/omkostninger
51.797
Resultat før skat
0
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
0

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
15.106.110
Samlede omsætningsaktiver
459.151
Samlede aktiver
15.565.261
Kortfristet gæld
128.679
Langfristet gæld
15.406.582
Samlet gæld
15.535.261
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
0
Samlet egenkapital
30.000
Samlet egenkapital og gæld
15.565.261

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt