||
N

NORDRE 4 AS928 657 914

Fast ejendom
Aktieselskab
Nordre gate 4 7011 TRONDHEIM, Norge

NORDRE 4 AS

Lukket 18. november 2023

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 2. feb. 2022 til 18. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
1.556.850
NOK
Årsresultat 2022
482.621
NOK
Samlet egenkapital 2022
918.921
NOK
Sidst opdateret: 14. aug. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 8. maj 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
1.556.850
Samlet årsresultat
482.621
Samlede aktiver
5.908.929
Samlet gæld
4.990.008
Samlet egenkapital
918.921

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
1.556.850
Samlede driftsomkostninger
792.883
Driftsresultat
763.967
Finansielle indtægter/omkostninger
-139.282
Resultat før skat
624.685
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
142.064
Samlet årsresultat
482.621

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
5.094.578
Samlede omsætningsaktiver
814.351
Samlede aktiver
5.908.929
Kortfristet gæld
191.318
Langfristet gæld
4.798.690
Samlet gæld
4.990.008
Indskudt kapital
332.586
Overført overskud
586.335
Samlet egenkapital
918.921
Samlet egenkapital og gæld
5.908.929

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom