||
A

ALL BOLIG AS926 085 026

Fast ejendom
Aktieselskab
Nedre Enggate 6 6509 KRISTIANSUND N, Norge

ALL BOLIG AS

Lukket 20. januar 2024, Insolvensbehandling

Likvidationsbo:

ALL BOLIG AS KONKURSBO

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 2. dec. 2020 til 20. jan. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
-11.779
NOK
Samlet egenkapital 2021
13.799
NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-11.779
Samlede aktiver
3.543.436
Samlet gæld
3.529.637
Samlet egenkapital
13.799

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
15.030
Driftsresultat
-15.030
Finansielle indtægter/omkostninger
-72
Resultat før skat
-15.101
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-3.322
Samlet årsresultat
-11.779

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
4.569
Samlede omsætningsaktiver
3.538.867
Samlede aktiver
3.543.436
Kortfristet gæld
3.524.637
Langfristet gæld
5.000
Samlet gæld
3.529.637
Indskudt kapital
24.430
Overført overskud
-10.631
Samlet egenkapital
13.799
Samlet egenkapital og gæld
3.543.436

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom