||
N

NORESTATE KOKSTAD AS980 366 693

Udlejning
Aktieselskab
Laguneveien 7 5239 RÅDAL, Norge

NORESTATE KOKSTAD AS

Lukket 28. juni 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Links

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
25 år
- 22. dec. 1998 til 28. jun. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-333.360
NOK
Samlet egenkapital 2022
6.272.947
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-333.360
Samlede aktiver
21.127.500
Samlet gæld
14.854.553
Samlet egenkapital
6.272.947

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
80.136
Driftsresultat
-80.136
Finansielle indtægter/omkostninger
-347.249
Resultat før skat
-427.385
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-94.025
Samlet årsresultat
-333.360

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
21.127.500
Samlede aktiver
21.127.500
Kortfristet gæld
1.314
Langfristet gæld
14.853.239
Samlet gæld
14.854.553
Indskudt kapital
100.000
Overført overskud
6.172.947
Samlet egenkapital
6.272.947
Samlet egenkapital og gæld
21.127.500

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt