||
Ø

ØVRE KROKEN TUN 3 AS929 471 008

Udlejning
Aktieselskab
Strandgata 8 5. etg. 9008 TROMSØ, Norge

ØVRE KROKEN TUN 3 AS

Lukket 9. december 2024, Frivillig likvidation
Erverve og forvalte eiendom, samt annet som naturlig er tilknyttet dette.
Erverve og forvalte eiendom.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 8. jul. 2022 til 9. dec. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet egenkapital 2023
4.191.240
NOK
Sidst opdateret: 12. okt. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År20232022
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
0
0
Samlede aktiver
4.191.240
4.191.255
Samlet gæld
0
4.176.255
Samlet egenkapital
4.191.240
15.000

R&T

År20232022
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
0
0
Driftsresultat
0
0
Finansielle indtægter/omkostninger
0
0
Resultat før skat
0
0
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
0
0

Balanceoversigt

År20232022
Samlede anlægsaktiver
4.171.255
4.176.030
Samlede omsætningsaktiver
19.985
15.225
Samlede aktiver
4.191.240
4.191.255
Kortfristet gæld
0
5.000
Langfristet gæld
0
4.171.255
Samlet gæld
0
4.176.255
Indskudt kapital
4.191.240
15.000
Overført overskud
0
0
Samlet egenkapital
4.191.240
15.000
Samlet egenkapital og gæld
4.191.240
4.191.255

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt