||
G

GOMSRUD TOMT AS926 501 194

Udlejning
Aktieselskab
Regnbueveien 5 1405 LANGHUS, Norge

GOMSRUD TOMT AS

Lukket 4. september 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 1. feb. 2021 til 4. sep. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-91.309
NOK
Samlet egenkapital 2022
30.000
NOK
Sidst opdateret: 25. apr. 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 22. jun. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-91.309
Samlede aktiver
3.271.819
Samlet gæld
3.241.819
Samlet egenkapital
30.000

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
9.688
Driftsresultat
-9.688
Finansielle indtægter/omkostninger
-107.375
Resultat før skat
-117.063
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-25.754
Samlet årsresultat
-91.309

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
3.139.061
Samlede omsætningsaktiver
132.758
Samlede aktiver
3.271.819
Kortfristet gæld
3.241.819
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
3.241.819
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
0
Samlet egenkapital
30.000
Samlet egenkapital og gæld
3.271.819

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt