||
R

RØDMYRSVINGEN 76 AS997 356 616

Udlejning
Aktieselskab
Rødmyrsvingen 78 3735 SKIEN, Norge

RØDMYRSVINGEN 76 AS

Lukket 18. januar 2024

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
13 år
- 19. sep. 2011 til 18. jan. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
510.016
NOK
Årsresultat 2022
297.031
NOK
Samlet egenkapital 2022
1.910.450
NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Suppleant-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
510.016
Samlet årsresultat
297.031
Samlede aktiver
6.509.029
Samlet gæld
4.598.579
Samlet egenkapital
1.910.450

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
510.016
Samlede driftsomkostninger
24.683
Driftsresultat
485.333
Finansielle indtægter/omkostninger
-104.486
Resultat før skat
380.847
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
83.816
Samlet årsresultat
297.031

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
6.434.394
Samlede omsætningsaktiver
74.635
Samlede aktiver
6.509.029
Kortfristet gæld
100.369
Langfristet gæld
4.498.210
Samlet gæld
4.598.579
Indskudt kapital
1.000.000
Overført overskud
910.450
Samlet egenkapital
1.910.450
Samlet egenkapital og gæld
6.509.029

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt