||
E

EIKVEIEN 36A AS928 743 225

Udlejning
Aktieselskab
Liaveien 31A 3173 VEAR, Norge

EIKVEIEN 36A AS

Lukket 18. september 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 16. feb. 2022 til 18. sep. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
469.327
NOK
Årsresultat 2022
31.548
NOK
Samlet egenkapital 2022
55.978
NOK
Sidst opdateret: 22. maj 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand, Kontaktperson-

Andre

NavnRolleAktier
Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
469.327
Samlet årsresultat
31.548
Samlede aktiver
4.713.552
Samlet gæld
4.657.574
Samlet egenkapital
55.978

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
469.327
Samlede driftsomkostninger
310.922
Driftsresultat
158.405
Finansielle indtægter/omkostninger
-119.529
Resultat før skat
38.875
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
7.327
Samlet årsresultat
31.548

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
4.664.920
Samlede omsætningsaktiver
48.632
Samlede aktiver
4.713.552
Kortfristet gæld
1.036.998
Langfristet gæld
3.620.576
Samlet gæld
4.657.574
Indskudt kapital
24.430
Overført overskud
31.548
Samlet egenkapital
55.978
Samlet egenkapital og gæld
4.713.552

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt