||
H

HEV HOLDING AS920 360 157

Udlejning
Aktieselskab
Vikavegen 17 6843 SKEI I JØLSTER, Norge

HEV HOLDING AS

Lukket 1. december 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
5 år
- 1. feb. 2018 til 1. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-21.250
NOK
Samlet egenkapital 2022
-60.125
NOK
Sidst opdateret: 12. okt. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
-21.250
-12.500
Samlede aktiver
0
0
Samlet gæld
60.125
38.875
Samlet egenkapital
-60.125
-38.875

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
21.250
12.500
Driftsresultat
-21.250
-12.500
Finansielle indtægter/omkostninger
0
0
Resultat før skat
-21.250
-12.500
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
-21.250
-12.500

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
0
0
Samlede omsætningsaktiver
0
0
Samlede aktiver
0
0
Kortfristet gæld
60.125
38.875
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
60.125
38.875
Indskudt kapital
849.000
849.000
Overført overskud
-909.125
-887.875
Samlet egenkapital
-60.125
-38.875
Samlet egenkapital og gæld

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt