VEST-TELEMARK REINGJERINGSSERVICE AS
Lukket 15. februar 2024, Frivillig likvidation
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Bestyrelsesformand
- SN
Sverre Nesheim1957
- Driftstid
- 10 år
- - 13. okt. 2014 til 15. feb. 2024
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Ja
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2022
- 1.654.301
- NOK
- Årsresultat 2022
- -14.164
- NOK
- Samlet egenkapital 2022
- 324.391
- NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024
Ledelse
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
SN 1957 | Bestyrelsesformand | - |
SN 1966 | Suppleant | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Regnskabsfører | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2022 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 1.654.301 |
Samlet årsresultat | -14.164 |
Samlede aktiver | 677.978 |
Samlet gæld | 353.587 |
Samlet egenkapital | 324.391 |
R&T
| År | 2022 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 1.654.301 |
Samlede driftsomkostninger | 1.671.650 |
Driftsresultat | -17.349 |
Finansielle indtægter/omkostninger | 3.185 |
Resultat før skat | -14.164 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 |
Samlet årsresultat | -14.164 |
Balanceoversigt
| År | 2022 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 19.528 |
Samlede omsætningsaktiver | 658.450 |
Samlede aktiver | 677.978 |
Kortfristet gæld | 353.587 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 353.587 |
Indskudt kapital | 30.000 |
Overført overskud | 294.391 |
Samlet egenkapital | 324.391 |
Samlet egenkapital og gæld | 677.978 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger