||
S

SANNE HOLDING AS996 222 527

Fast ejendom
Aktieselskab
Breivikstølen 7B 5179 GODVIK, Norge

SANNE HOLDING AS

Lukket 24. oktober 2023

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
13 år
- 25. nov. 2010 til 24. okt. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet egenkapital 2020
-5.955
NOK
Sidst opdateret: 14. jun. 2023

FratrådtSuppleant-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2020
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
0
Samlede aktiver
0
Samlet gæld
5.955
Samlet egenkapital
-5.955

R&T

År2020
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
0
Driftsresultat
0
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
0
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
0

Balanceoversigt

År2020
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
0
Samlede aktiver
0
Kortfristet gæld
5.955
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
5.955
Indskudt kapital
100.000
Overført overskud
-105.955
Samlet egenkapital
-5.955
Samlet egenkapital og gæld

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom