||
T

TENNISVEIEN 23 LEILIGHET II AS926 517 120

Udlejning
Aktieselskab
Fridtjof Nansens plass 4 0160 OSLO, Norge

TENNISVEIEN 23 LEILIGHET II AS

Lukket 19. april 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 3. feb. 2021 til 19. apr. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
422.437
NOK
Årsresultat 2021
-80.715
NOK
Samlet egenkapital 2021
14.983.535
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2020
Samlede driftsindtægter
422.437
Samlet årsresultat
-80.715
Samlede aktiver
15.249.271
Samlet gæld
265.736
Samlet egenkapital
14.983.535

R&T

År2020
Samlede driftsindtægter
422.437
Samlede driftsomkostninger
491.741
Driftsresultat
-69.304
Finansielle indtægter/omkostninger
-34.177
Resultat før skat
-103.481
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-22.766
Samlet årsresultat
-80.715

Balanceoversigt

År2020
Samlede anlægsaktiver
9.426.167
Samlede omsætningsaktiver
5.823.104
Samlede aktiver
15.249.271
Kortfristet gæld
265.736
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
265.736
Indskudt kapital
14.983.535
Overført overskud
0
Samlet egenkapital
14.983.535
Samlet egenkapital og gæld
15.249.271

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt